KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771012
nr 1277 1012
Vadim Markin
(f. 1960)
Oljemålning, Vadim Markin (f. 1960), blomsterstilleben. Olja på pannå, signerad. 50x75 cm
Vadim Markin, rysk-svensk målare född i Sankt Petersburg i Ryssland 1960.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:05:41
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Vadim Markin
Läs mer om Vadim Markin